top of page
Eda Hızarcı

EDA HIZARCI

PSİKOLOG

TELEFON

+90 553-456-3507

Email:

ADRES :

19 Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi,Günçel apartmanı,  No 67 Kat 2 Daire 7 Erenköy, 34738 Kadıköy/İstanbul

Date of Birth:

ŞUBAT 04, 1999

HAKKIMDA

4 Şubat 1999 doğumluyum.

2023 yılında Kapadokya Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında üniversitemin Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) temsilciliği yaptım. Psikoloji kulübü yönetim ekibinde ve Yeşilay yönetim ekibinde görev aldım. Birçok psikoloji kongresi ve gönüllülük projelerinde yer aldım. Lisans döneminde hoca asistanlığı deneyimim oldu. 2020 yılında psikoloji alanı ile sosyoloji alanını entegre etmek amacıyla Atatürk Üniversitesinde Sosyoloji bölümüne başladım. Özel Eğitim Merkezi, Anaokulları, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Klinik stajları olmak üzere çeşitli alanları gözlemleyebilmek adına stajlarımı tamamladım.

Dr. Nevin DÖLEK tarafından Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve Çocuk- Ergenlerde Bilişsel Davranış Terapisi eğitimini tamamladım. İzmir Psikoloji Enstitüsün’den Karin KARAKULAK ÖZKAN tarafından Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimini süpervizyonla tamamladım. Dr. Volkan DEMİR tarafından Sanat Terapisi eğitimi aldım. Türk Psikologlar Derneğinden Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE) eğitimini aldım.

Prof. Dr. Ebru ŞALCIOĞLU tarafından Klinik Değerlendirme ve Vaka Formülasyonu, Panik Bozukluk, Agorafobi, Sosyal Kaygı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Kaygı Bozukluğu ve Depresyon, Yeme Bozukluğu ve Kişilik Bozukluğu olduğu 8 modüllük Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi ve Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi(MÜSEM) Aile Danışmanlığı eğitimlerine devam etmekteyim. Türk Psikologlar Derneği Üyesiyim. Çeşitli haber sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktayım.

2023 yılında birçok online platformda terapi desteği sağladım. 2024 Bahar Dönemi Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına kabul aldım.

Travma Odaklı Psikososyal Destek Platformunda ve Süpervizyon Akademi’de görev almakla birlikte online ve yüzyüze terapi desteği sağlamaktayım.

EĞİTİM BİLGİLERİ

PSİKOLOJİ LİSANS 2023

SOSYOLOJİ LİSANS 2023

YÜKSESK LİSANS 

  • Kapadokya Üniversitesi Psikoloji

  • AUZEF Atatürk Üniversitesi  

  • Okan Üniversitesi Psikoloji (Tezli) Devam etmekte

DENEYİMLER

KİM Psikoloji

 

Anatema Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık

 

Anez Psikolojik Danışmanlık Merkezi

 

Yörünge Özel Eğitim Merkezi

 

Özne Psikoloji Anaokulu

 

Ürgüp Tesan Fen Lisesi

 

Tokat Dr. Cevdet Aykan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

İLETİŞİM

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Psikodramind Akademi

bottom of page